Виставка “Війна за незалежність”
Виставка “Війна за незалежність”

Виставка “Війна за незалежність”  - у краєзнавчому музеї Запоріжжя, Старе місто, Олександрівський район

До 10-ї річниці героїчного спротиву українців у війні, яку рф веде проти нашої країни, у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї сьогодні відкрили виставку. Як наголосили у музеї, експозицію «Війна за Незалежність» присвятили важливим віхам боротьби нашого народу за ствердження української державності. Основний акцент зробили на подіях після 24 лютого 2022 року.

На виставці представлено близько 200 унікальних експонатів, що є свідоцтвами воєнних злочинів росії на території України (зокрема у Запорізькі області) та героїчної боротьби українців за незалежність, за цілісність країни - про це важливо пам'ятати.

Представлені уламки зброї, якою ворог вбивав наших людей, і фрагменти озброєння, за допомогою якого нас захищали ЗСУ. Особисті речі та нагороди наших земляків, учасників різних боїв російсько-української війни. Матеріали про волонтерів, медиків та капеланів. Фото та відео про хід воєнних дій, зокрема, один з центральних експонатів - карта України з проєкцією на ній хроніки боїв та важливих подій 2022-2023 років.09:00
25 грн