Концерт АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ
Концерт АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ

Концерт АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ - в місті Запоріжжя, Запорізька обласна філармонія, проспект Соборний, 183, Соцмісто, Дніпровський район

Це концерт за участю заслужених артистів України Ілони Турчанінової та Віталія Солом’янчука. Диригент - заслужений артист України Василь Коваль. У програмі – відомі твори симфонічної музики знакових композиторів ХХ століття Франсіса Пуленка, Нея Розауро та Бенджаміна Бріттена, які за життя вже стали класиками.

Академічний симфонічний оркестр презентує Концерт для органу, струнного оркестру та литавр Френсіса Пуленка - світський твір, який композитор охарактеризував як «повернення до віри дитинства». Дух латиноамериканської музики та джазові мотиви органічно поєдналися в яскраву та неповторну музичну картину в Концерті для маримби з оркестром №2 у 3 частинах.

«Путівник по симфонічному оркестру» Бенджаміна Бріттена добре відомий у широких колах поціновувачів симфонічної музики і тому завжди цікавий. Створювався він для молоді в рамках навчального телевізійного фільму. Згодом, після прем’єри, «Путівник» став виконуватися на концертах класичної музики як самодостатній твір.

Ведучі Світлана Холод та Микола Петюк

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.17:00
220-300 грн