Екскурсії та відвідування Запорізької Січі
Екскурсії та відвідування Запорізької Січі

Екскурсії та відвідування Запорізької Січі - Історико-культурний комплекс «Запорізька  Січ» - в місті Запоріжжя, на острові Хортиця, він відтворює образ козацької столиці та атмосферу козацьких часів

Виставка «Козак Мамай і дерево життя» працює в одному з куренів історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця». До повномасштабної війни у ньому показували виставку люльок. Нині тут представлені копії старовинних полотен, оригінали картин наших сучасників з колекції заповідника та дитячі малюнки. Все це об’єднано в цікаву об’ємно-просторову композицію. Біля куреня можна сфотографуватись в репродукції однієї з картин, відчувши себе козаком Мамаєм. Виставка присвячена козаку Мамаю і зв'язку поколінь. У заповіднику нагадують, що Мамай не є історичною фігурою, це символічний узагальнений образ як козака, так і українця в цілому створений народною уявою для захисту пам’яті про те, що українці є нащадками воїнів – запорозьких козаків.

Комплекс працює з 10.00 до 18.00 (каса до 17.30), з середи по неділю. Вихідні - понеділок, вівторок. Можна замовити екскурсії по північно-східній частині Хортиці.

Правила відвідування "Запорозької Січі" у зв'язку з безпековою ситуацією

- Одночасно на території комплексу можуть знаходитися не більше 20 відвідувачів;
- час перебування відвідувача на території комплексу не має перевищувати 30 хв.;
- у разі оголошення  повітряної тривоги комплекс зачиняється, а відвідувачі мають негайно пройти до укриття, облаштованого в будівлі Музею історії запорозького козацтва. Вхід до укриття відкрито з 10.00 до 18.00.
- у разі вимушеного виходу з території комплексу, або переривання екскурсії через оголошення сигналу «повітряна тривога», самостійні відвідувачі зможуть повернутися до огляду комплексу протягом дня, у який придбано квиток, екскурсанти - впродовж 7 днів з дня придбання екскурсії.

Скільки коштує вхідний квиток
- Для дорослих – 60 грн;
- школярі, студенти, пенсіонери – 30 грн;
- дошкільнята, люди з інвалідністю І та ІІ груп, учасники бойових дій – безкоштовно.
Як повідомили у заповіднику, відвідувачі можуть замовити екскурсії по північно-східній частині острова Хортиця згідно прейскуранту.
Телефон для довiдок, замовлення екскурсiй: +38(096) 254 1209, +38(095) 914 7706
Телефон приймальні +38(095) 305 0324

 10:00-18:00 (каса до 17:30) лише СР-НД
30-60 грн