ВУЗЫ ЗАПОРОЖЬЯ И ЗАПОРОЖСКОЙ ОБЛАСТИ

 

Киевский Национальный университет культуры и искусств - Київский Національний університет культури і мистецтв (филиал вуза)

Адрес: 69096, г.Запорожье, ул.Медицинская, 8
Тел.: (0612) 33-31-25, 33-22-24.
(061) 224-85-77 - деканат
(061) 224-85-76 - дежурный
Декан: Сергей Александрович Пелюк
Адрес головного офиса в г.Киев: 01042, г.Киев, ул.Чигорина, 20
Тел.: (044) 285-85-27, 285-43-86
Факс: (044) 285-44-03.
Е-mail: abiturient@knukim.edu.ua
URL: http://www.knukim.edu.ua
 

Общая информация

В 2015 году по решению Минобразования запорожский филиал вуза был закрыт.

Университет Культуры в народе называемые не иначе, как "университет Поплавского" известен во многом именно благодаря своему "поющему ректору". Не будем обсуждать его вокальные способности :), скажем только, что Запорожский филиал (факультет) этого вуза открылся в 2004 годом, на базе музыкального училища по ул.Маяковского, 22.

В 2005 году филиал переехал в собственное здание (быв. школа) на правом берегу (рядом со зданием райадминистрации Ленинского р-на).

По тем данным, которые предоставляет ВУЗ "прирост" студентов за два года у них уникальный.

В 2105 году филиал в Запорожье закрыли.

Формы обучения: дневная, заочная.

Обучение по специальностям:
- менеджер международного туризма, переводчик;
- менеджер органов государственной власти и управления, документоведение;
- менеджер гостинично-ресторанного бизнеса;
- менеджер-экономист;
- менеджер-парикмахер;
- театральное мастерство;
- музыкальное мастерство;
- хореография.

 

Історія університету

1968 року відповідно до Постанови Ради міністрів СРСР № 608 від 8 серпня 1968 р. і постанови Ради Міністрів УРСР № 459 від 28 серпня 1968 р був заснований Київський державний інститут культури ім. Корнійчука. В той час при ньому існували лише "Культурно-освітній", "Бібліотечний" факультети та факультет "Громадських професій".

На початку 90-х рр. розпочалися політичні і соціальні процеси, які схвилювали всю державу. Особливо активно на ці події зреагувала молодь, що з надією чекала змін і нововведень. У КДІК здійнялася хвиля студентських вимог національно-демократичного характеру. Студенти вимагали вивісити блакитно-жовтий прапор та відмінити радянські ідеологічні дисципліни. В Інституті сформувалась філія Української студентської спілки, з’явилося товариство української мови ім. Тараса Шевченка.

21 квітня 1993 року, наказом Міністра культури України Івана Михайловича Дзюби, на посаду виконуючого обов'язки ректора Київського державного інституту культури і мистецтв було призначено неформального лідера студентства, доктора педагогічних наук, професора Михайла Поплавського, з якого розпочався новий етап у історії КДІК.

Новий ректор вже до 1996 року сформував високопрофесійний професорсько-викладацький колектив, розробив і втілив на практиці кілька альтернативних проектів фінансування. У Інституті були здійснено перші комерційні набори, створено сучасну матеріально-технічну базу для навчального процесу, оновлено навчальні плани та їх методичне забезпечення, відкрито нові спеціальності та відповідні спеціалізовані кафедри, створено факультет довузівської підготовки та нові структурні підрозділи.

1997 року, згідно з концепцією "Перспективного розвитку", розробленою М.М. Поплавським, були відкриті кафедри "Правознавства", "Етнокультурології", "Комп‘ютерних технологій", "Соціології", а також перший в Україні Інститут кіно і телебачення для підготовки режисерів та операторів телебачення, звукорежисерів, дикторів і ведучих телепрограм, фотохудожників-рекламістів, режисерів анімаційного кіно та тележурналістів.

11 листопада 1997 року Постановою Кабінету Міністрів КДІКу був наданий статус Київського державного університету культури і мистецтв (КДУКіМ) . Це передбачало, крім усього іншого, розгортання програм підготовки науково-педагогічних кадрів не лише через аспірантуру, а й докторантуру. Так, вперше в Україні було відкрито докторантуру із спеціальностей "Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографознавство", "Соціальна педагогіка", "Методика музичного виховання".

1 лютого 1999 року Указом Президента України за значний внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для галузей культури та збереження і розвиток мистецьких традицій українського народу, Київському державному університету культури і мистецтв надано статус національного. Колишній КДІК отримав вже звичну нам назву Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ).

Протягом 2000 року у КНУКіМ акредитовані всі спеціалізації за спеціальністю "Менеджмент організацій", відкриті нові кафедри: "Спортивного танцю", "Операторської майстерності", "Звукорежисури", "Книгознавства та видавничої діяльності", "Міжнародної інформації", забезпечені найсучаснішим обладнанням спеціалізовані лабораторії для практичних занять студентів кафедр "Шоу-бізнесу" та "Модельного бізнесу".

У 2001 році створені кафедри "Перукарського мистецтва та декоративної косметики" і "Готельно-ресторанного бізнесу". У 2006 році відкрився новий Інститут перекладу, який включає три кафедри: "Германської філології", "Романської філології" та "Загальної філології", а також запроваджені нові престижні спеціальності – "Журналістика" та "Міжнародні відносини".

Про університет

На сьогоднішній день у складі Київського національного університету культури і мистецтв налічується декілька інститутів. Інститут мистецтв включає факультети: "Режисури та хореографії" і "Музичного мистецтва". Завідувач Кафедри "Сучасної класичної хореографії" – професор, заслужена артистка України, лауреат міжнародного конкурсу артистів балету імені Сержа Лифаря Рехвіашвілі Аніко Юріївна має великий досвід роботи, як балетмейстер-постановник та художній керівник театру сучасної хореографії "Сузір'я Аніко".

Для тих хто мріє стати професійним організатором концертних шоу, творчих турів зірок української та зарубіжної естради підійде факультет "Режисури естради та масових свят". Студенти вивчають сценічну мову, майстерність ведучого, риторику, сценічна пластику, художньо-декоративне оформлення вистав та свят. Саме за їхньою участю проходять всі мистецькі акції Університету, телевізійні проекти "Крок до зірок" та "Наша пісня".

Музиканти теж мають з чого обирати. Факультет "Музичного мистецтва" пропонує якісну освіту на кафедрах "Інструментальної музики", "Духових та ударних інструментів", "Естрадного вокального мистецтва", "Фольклористики, народного, пісенного та інструментального виконавства", "Хорового диригування та академічного співу", "Кобзарського мистецтва та бандури", "Теорії музики та музичного виховання".

Особливою популярністю користується кафедра "Естрадного співу". ЇЇ завідувач – професор, народний артист України Шпортько Віктор Михайлович керує колективом видатних викладачів, серед яких: народна артистка України Алла Кудлай, народний артист України Віталій Білоножко, професор, зірка української естради Павло Зібров та ін.

Професійну вищу освіту диктора, оператора або звукорежисера телебачення можна отримати в Інституті кіно і телебачення. Викладачі інституту – справжні майстри кінематографу: народна артистка СРСР Ада Роговцева, кінорежисер Георгій Шкляревський, заслужений діяч мистецтв України, академік Євразійської академії телебачення і радіомовлення, професор Терещенко Юрій Михайлович. Вже під час навчання студенти отримують можливість реалізовувати свої знання на практиці. Їх залучають до зйомок кліпів поп-зірок, їхні роботи беруть участь у різноманітних кінематографічних молодіжних фестивалях. До переліку предметів, що вивчаються в інституті входять: майстерність актора, тележурналістика, сучасна звукорежисура в кіно і ТБ, музична драматургія кіно та ТБ, нові аудіо-візуальні технології та багато інших.

Інститут менеджменту і бізнесу один із самих популярних та розвинених. Він готує управлінців в наступних галузях – туризму, готельно-ресторанного бізнесу, економіки, шоу-бізнесу, PR та модельного бізнесу.

Викладачі Інституту менеджменту – це практики своїх галузей, вони дають студентам не тільки теоретичні знання, а й забезпечують їх широким спектром практичного досвіду. Всі студенти беруть участь у великих міжнародних виставках, таких як REX (реклама, маркетинг, мас-медіа), "Спорт та відпочинок" (туристичний бізнес), "Готельний та ресторанний бізнес України". Студенти Кафедри "Модельного бізнесу" відвідують покази відомих дизайнерів та щорічні українські покази "Сезони моди".

Загалом у складі КНУКіМ перебуває 6 інститутів. Крім згаданих, це ще Інститут культури, Інститут державного управління і права та створений 2006 року Інститут перекладу. Навчання проходить за 23 спеціальностями і налічує понад 80 спеціалізацій. Конкурс на вступ – один із найвищих по всій Україні – на деякі спеціальності до 15 чоловік на місце. Що свідчить про довіру українців до освіти, яку надає КНУКіМ.

Університет має власний сайт, а у 1999 році створено університетську корпоративну комп’ютерну мережу та Internet-кафе.

Наукова бібліотека КНУКіМ регулярно оновлюється сучасними спеціалізованими виданнями та необхідною фаховою літературою. Бібліотека КНУКіМ має багату колекцію нот, партитур та клавірів.

При Університеті створено Київську теоретичну школу менеджменту шоу-бізнесу та індустрії розваг, існують спеціалізовані аудиторії зі сценами, костюмерний та постановчий цехи, аудиторії для занять сценічним рухом, фехтуванням, сценічною пластикою, танцем, два професійно обладнаних фотопавільйони та дві фотолабораторії із сучасною технікою для обробки та друку плівок, три відеомонтажні майстерні, обладнані за останніми технологіями, чотирнадцять творчих майстерень, де викладають провідні оператори і фотографи України, дві навчальні лабораторії оснащені сучасною комп’ютерною технікою для проведення лабораторних занять з дисциплін "Технологія продукції ресторанного господарства", "Устаткування в готельно-ресторанному бізнесі" та "Барна справа".

Також у КНУКіМ функціонують дві спеціалізовані Вчені ради із захисту кандидатських та докторських дисертацій.
 

Структура університету

Інститут мистецтв
На сьогоднішній день кафедри інституту в повному обсязі готують фахівців спроможних представляти українське мистецтво на найвищому рівні, щоб забезпечити духовні потреби українського суспільства в майбутньому.
Інститут менеджменту і бізнесу
Здійснюється підготовка спеціалістів для реальних секторів економіки, бізнесу, управління, які відповідають рівню міжнародних стандартів та відповідним вимогам сучасного ринку.
Інститут кіно і телебачення
Готує професійні кадри для кіно і телебачення України, враховуючи всі досягнення і тенденції світового кіно і телебачення.
Інститут державного управління і права
Інститут є провідним закладом, який готує юристів, документознавців, менеджерів органів державної влади і управління, менеджерів кадрової служби, менеджерів інформаційно-комп'ютерних систем.
Інститут дизайну і мистецтва реклами
Інститут дизайну і мистецтва реклами — це єдиний в Україні унікальний навчальний заклад, який інтегрує весь спектр спеціалізації підготовки у сфері дизайну та реклами.
Готуватиме дизайнерів широкого профілю з подальшою їх спеціалізацією.
Академія перукарської майстерності та декоративної косметики
Єдиний в Україні навчальний заклад, що має ексклюзивне ліцензійне право Міжнародної корпорації PIVOT POINT International (Чикаго, США) на підготовку кадрів за методикою PIVOT POINT.

 

  Главная сайта
Карта сайта
Услуги

Форум

Образование, курсы, учебные центры

Главная. Учебные центры Запорожья
Автошколы, курсы водителей
Библиотеки
Вокальные школы
Высшие учебные заведения
Детские сады
Компьютерные курсы
Курсы бухгалтеров
Курсы иностранных языков
Курсы парикмахерского искусства
Переводы
Рефераты
Спецшколы
Учебные центры Запорожья
Центры развития и обучения ребенка
Школы

ВУЗы Запорожья:

ЗГИА
ЗГМУ
ЗИЭИТ
ЗНТУ
ЗНУ
КПУ

Филиалы ВУЗов в Запорожье:
ЕВРОПЕЙСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ
ЗЮИ
ИБТ
МАУП
"УКРАИНА"
УНИВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРЫ
ГАСУиА

ВУЗы в Мелитополе:
ЗИЭИТ
МГПУ
ТГАТУ
"УКРАИНА"

ВУЗы в Бердянске:
АРИУ
БИП
БГПУ

ВУЗы в Токмаке:
ЮЖНОУКРАИНСКИЙ ИНСТИТУТ БИЗНЕСА

На Форуме:

раздел: Студенту
темы:
- Рейтинг Запорожских вузов
- Рейтинг школ Запорожья по результатам внешнего тестирования
- Выполнение контрольных на заказ (в ЗП)
- Отзывы о преподавателях

Страницы на сайте
Библиотеки
Вузы Запорожской области
Рефераты
Культура
Афиша Запорожья
Выставочные залы. Музеи Запорожья
Детская страница
Дворцы культуры Запорожья
Кинотеатры Запорожья
Театры Запорожья
 


 




Все права защищены!!