ВУЗЫ ЗАПОРОЖЬЯ И ЗАПОРОЖСКОЙ ОБЛАСТИ

 

ОТКРЫТЫЙ МЕЖДУНАРОДНЫЙ УНИВЕРСИТЕТ РАЗВИТИЯ ЧЕЛОВЕКА "УКРАИНА" (ОМУРаЧ)
Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРоЛ)  - філія Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій

Адрес: Запорожская обл., г. Мелитополь, ул. Дзержинского, 380
Тел.: (06192) 6-94-80
Тел./факс: (06192) 6-94-94
Ректор: Брустинов Владимир Михайлович
URL: http://www.vmurol.com.ua

Про Мелітопольський інститут

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРоЛ) - неприбутковий вищий навчальний заклад колективної форми власності, створений 18 лютого 1999 року за участю Київської міської державної адміністрації, міських та обласних рад.

До 2005 року Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій (МІЕСТ) - це філія. У листопаді 2005 року, в зв'язку з отриманням третього рівня акредитації, було прийнято рішення про надання філії статусу інституту.

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій - це Вищий навчальний заклад, що має III - IV рівень акредитації. Ліцензія МОН АБ №298905 від 15.03.2006. Сертифікат про акредитацію: серія РI-III № 111606 від 14.03.2006 р.

Мета діяльності інституту - надання вищої освіти всім бажаючим, у тому числі молоді з особливими потребами, через впровадження дистанційних технологій навчання.

В Мелітопольському інституті екології та соціальних технологій (МІЕСТ) навчається - 888, а в університеті "Україна" загалом навчається 35 000 студентів. В 2005 році дипломи державного зразку отримали 9 022 випускники університету "Україна".

Навчатися в МІЕСТ можна на денній та заочній формах навчання і здобути такі спеціальності: на факультеті інженерних технологій: екологія та охорона навколишнього середовища, комп'ютерний еколого - економічний моніторинг, а на факультеті соціальних технологій: соціальна робота і фізична реабілітація. У стадії ліцензування перспективна спеціальність - видавнича справа та редагування.

Президент ВНЗ ВМУРоЛ "Україна"- Петро Михайлович Таланчук - перший міністр освіти незалежної України, професор, доктор технічних наук, дійсний член Академії педагогічних наук України. Ректор Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій - Брустінов Володимир Михайлович - кандидат технічних наук, професор, проректор ВНЗ ВМУРоЛ "Україна".

Навчальний процес в інституті здійснюють 77 викладачів, сім із них доктори наук, професори, двадцять сім - кандидати наук, доценти, дванадцять старших викладачів, сім аспірантів.

За роки існування введено в експлуатацію після реконструкції навчальний корпус по вулиці Дзержинського з реабілітаційним центром, сучасними комп'ютерними класами, що мають доступ до мережі Internet, хімічною, екологічною лабораторіями. Постійно зростає бібліотечний фонд, до послуг студентів комп'ютерна версія навчально - наукової бібліотеки.

 

  Главная сайта
Карта сайта
Услуги

Форум

Образование, курсы, учебные центры
Главная. Учебные центры Запорожья
Автошколы, курсы водителей
Библиотеки
Высшие учебные заведения
Детские сады
Компьютерные курсы
Курсы бухгалтеров
Курсы иностранных языков
Курсы парикмахерского искусства
Переводы
Рефераты
Спецшколы
Учебные центры Запорожья
Центры развития и обучения ребенка
Школы

ВУЗы Запорожья:

ЗГИА
ЗГМУ
ЗИЭИТ
ЗНТУ
ЗНУ
КПУ

Филиалы ВУЗов в Запорожье:
ЕВРОПЕЙСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ
ЗЮИ
ИБТ
МАУП
ГАСУиА

ВУЗы в Мелитополе:
ЗИЭИТ
МГПУ
ТГАТУ
"УКРАИНА"

ВУЗы в Бердянске:
БГПУ
БУМиБ

ВУЗы в Токмаке:
ЮЖНОУКРАИНСКИЙ ИНСТИТУТ БИЗНЕСА

На Форуме:

раздел: Студенту
темы:
- Рейтинг Запорожских вузов
- Рейтинг школ Запорожья по результатам внешнего тестирования
- Выполнение контрольных на заказ (в ЗП)

Все права защищены!!