Школа №106 в Запорожье

 

 

Запорізький загальноосвітній багатопрофільний навчально - виховний комплекс № 106
 

 

Дитинство… Скільки років ми проводимо у школі! Школа – мій другий дім. І кожен з нас мріє, щоб у цьому домі було тепло і затишно, надійно і спокійно. Цей затишок у школі створюють учні, вчителі, інші працівники.

Я навчаюся в Хортицькому районі м. Запоріжжя в ЗЗБНВК №106. Я люблю свою школу. Люблю слухати вранці спів дзвоника, який скликає учнів на урок до світлих просторих кімнат.

В минулому, 2010 році, я попрощалася з початковою школою та з першим вчителем - Лалою Світланою Анатоліївною. З перших днів знайомства мене вразила її простота, людяність, висока культура спілкування. Саме вона навчила нас бути мужніми, не лякатися життєвих труднощів. Далі школа мене прийняла в доросле самостійне шкільне життя, де є також прекрасні талановиті вчителі. Зараз я навчаюся в 5-А класі. Моїм класним керівником стала Нефьодова Ольга Володимирівна, вона вчитель екології, хімії та природознавства. Вона чуйна, добра, цікаво розповідає новий матеріал. Вона зробила наш клас дружним та навчила поважати один одного. В нашій школі дуже цікаві уроки літератури, які веде Ольга Валентинівна Макаренко - це справедливий, тактовний вчитель. Також уроки математики, на яких Олена Анатоліївна Маширо вчить розв’язувати цікаві задачі з математики.

У нашій школі дружний колектив учнів та вчителів. Протягом року проходить багато турнірів, конкурсів, олімпіад, змагань, цим ми завдячуємо нашим чудовим організаторам - Ірині Анатоліївні та Аллі Михайлівні. Наші діти всебічно розвинуті.

Моя школа найкраща, бо в ній працюють талановиті викладачі. Вони кожного дня сіють зерна своїх знань у наші душі. Через деякий час воно проросте, дасть свої сходи. Я не можу не згадати вчителів праці та малювання - Наталію Миколаївну і Вікторію Володимирівну, основ здоров’я - Оксану Федорівну Малиновську, англійсьої мови - Патаман Юлію Миколаївну - всі вони дуже доброзичливі та енергійні.

Також в школі є їдальня, там дуже смачні страви і добрі працівники.

В моїй школі є дуже багато спортивних секцій, які очолює Циб Сергій Олександрович, майстер спорту СРСР.

В нашій школі спокійно і затишно завдяки директору - Іванішиній Олені Анатоліївні. Це життєрадісна, працьовита, цілеспрямована людина.

З кожним роком наша школа стає кращою. Кожен з учнів дбає про неї. Біля школи з’являються газони, клумби, за якими доглядають усі школярі. Я пишаюсь, що навчаюся саме в цій школі!

 

 

 

Анастасія Хижняк учениця 5 – А класу ЗЗБНВК №106 м. Запоріжжя

Участница конкурса для школьников "Мы - лучшие!"

 

 
 

Школа №106 в Запорожье

 
 

Ми найкращі 5-А ЗЗБНВК №106

 
 

Школа №106 в Запорожье

 
 

Наш дружний 5-А клас ЗЗБНВК №106

 
 

Школа №106 в Запорожье

 
 

Ми відпочиваємо острів Хортиця 5-А ЗЗБНВК №106

 
 

Школа №106 в Запорожье

 
 

Урок екології 5-А клас ЗЗБНВК №106

 
     
(Обновлено: 04.04.2011)