Школа №106 в Запорожье

 

 

Запорізький загальноосвітній багатопрофільний навчально - виховний комплекс № 106
 

 

Я навчаюсь ЗЗБНВК в 5-А класі. З впевненістю можу сказати, що наша школа - найкраща.

Під керівництвом директора Іванішиної Олени Анатоліївни, в школі панує тепло та затишок. Це людина, яка завжди всіх вислухає, ніколи не завишаючи голосу. Завдяки її в школі організований мультимедійний клас, для всебічного розвитку учнів. Є прекрасний актовий зал, де проходять різні концерти, конкурси, зустрічі та інше.

Також цей затишок і тепло створюють для нас вчителі та інші працівники школи. Я впевнений, що такої доброти, взаємовідносин, розуміння між учнями та вчителями немає ні в одній Запорізькій школі.

В третьому класі, коли я перейшов з 45 гімназії, мене зустрів вчитель "З Великої Літери", це Лала Світлана Анатоліївна, яка навчила мене жити, бути людиною на землі.

Зараз я навчаюсь в 5-А класі, мені теж дуже повезло моїм класним керівником стала Нефедова Ольга Володимирівна, це справедливий, добрий, чуйний вчитель.

В школі є багато гуртків та спортивних секцій. Також проходять спортивні змагання з різних видів боротьби з Запорізьким центром козацького військово-патріотичного виховання "Школа джур", на яких наші спортсмени зайняли призові місця. На змагання запрошували канал ТВ-5, нашу школу показували в новинах спорту.

Моя школа найкраща, бо в ній дружній колектив учнів та вчителів, я пишаюся що я навчаюся в ЗЗБНВК №106. З кожним роком вона стає ще кращою.
 

 

 

Хижняк Павло, учень 5 – А класу ЗЗБНВК №106 м. Запоріжжя

Участник конкурса для школьников "Мы - лучшие!"

 

 
 

Школа №106 в Запорожье

 
 

Ми найкращі 5-А ЗЗБНВК №106

 
 

Школа №106 в Запорожье

 
 

Наш дружний 5-А клас ЗЗБНВК №106

 
 

Школа №106 в Запорожье

 
 

Ми відпочиваємо острів Хортиця 5-А ЗЗБНВК №106

 
 

Школа №106 в Запорожье

 
 

Урок екології 5-А клас ЗЗБНВК №106

 
     
(Обновлено: 04.04.2011)