Семенівська школа

 

Моя школа – невелика, але гарна. Їй понад 60 років, оточена різнобарв’ям, які буяють з ранньої весни до піздньої осені. Щоранку мене зустрічають біля школи високі, стрункі тополі і білокурі берізки. А за школою росте великий вишневий сад, який щороку дарує нам свої плоди. Недалеко від саду є гарний спортивний майданчик, де менші бавляться, а дорослі влаштовують змагання.

Я навчаюсь у 8-му класі. Клас веселий, дружній, учнів небагато, але всі активісти.

Наш класний керівний, Лихварь Євгенія Сергіївна, навчае нас англійської мови. У скрутну хвилину завжди прийде на допомогу.

Очолює педагогічний колектив директор школи Макаренко Олександр Вікторович, добрий, енергійний вчитель фізкультури.

Кожен день у нас особливий, уроки завжди цікаві, ми охоче їх вивчаємо, а після уроків відвідуємо гуртки.

З повагою і розумінням до нас ставиться заступник директора школи Єрошенко Анжела Володимірівна, яка навчає нас історії.

Працюе в нашій школі і подружжя Петренків – Тамара Анатоліївна і Володимир Вікторович. Тамара Анатоліївна дуже хорошій математик. Вона подає новий матеріал так, як ніхто. Хоче, щоб ми знали більше, адже «математика – гімнастика розуму». Володимир Вікторович – вчитель праці, креслення і основ здоров’я. Так як він, ніхто не вміє гарно робити качалки, підсвічники і дошки.

Добра душею і хороший педагог вчитель російської мови і світової літератури Левицька Надія Петрівна.

Потоцька Любов Олексіївна веде уроки української мови і літератури, вміє нас так зацікавити і захопити, що урок закінчується непомітно.

Історик і географ – Сагань Наталя Іванівна – ввічлива й енергійна людина.

Відмінний еколог, біолог, хімік – Стрижак Ольга Іванівна. Вона перетворює наші уроки на світ хімічних реакцій та розкриття таємниць природи.

Хороший педагог Шепель Наталя Михайлівна, яка веде фізику та астрономію. Вона завжди зрозуміє та допоможе у рішенні задач.

Сазанський Ігор Васильович після уроків залюбки пограє в різні ігри та проведе уроки фізкультури у молодших класах.

У нас завжди уроки інформатики проходять з цікавістю, тому що їх веде Товкач Костянтин Вікторович. Після уроків ми можемо знайти реферат, листуватися з друзями в інтернеті.

Хороші знання у початкових класах дають Рижакова Людмила Олексіївна (моя перша вчителька), Рябчук Ірина Олександрівна, Громик Ольга Борисівна, Чепіжко Олега Григорівна.

Майже всі діти школи беруть участь у змаганнях, і завжди приїжджають з призами і медалями.

Найкращий гурток нашої школи – це гурток ЮІР (юних інспекторів руху). Вже 13 років ми перемагаємо. За всі ці роки у нас зібралося 72 грамоти! Це все заслуга наших вчителів і керівника нашого гуртка – Петренка Володимира Вікторовича.

У школі ми не лише навчаємось, а й відпочиваємо. Усі свята відзначаємо разом: організовуємо концерти, вчимо пісні, вірші, сценки, замовляємо музику і на перервах ми вітаємо побажаннями і піснею учителів, друзів. А для старших класів ввечері дискотека.

У нашої школи є свій парламент, я в ньому прем’єр-міністр. Ми завжди збираймося і пишемо накази чи малюємо газету і т. д. Школа має свою символіку: прапор і герб. Якщо докладніше розповідати про мою школу, можна написати цілу книгу і тому у нас є свій сайт в Інтернеті. На останок хочу сказати, що я люблю і пишаюся своєю школою. Вона в мене НАЙКРАЩА!
 

 
 

Безуглая Катя. Учасниця конкурсу для школярів "Мы - лучшие!"

 
     
 

Семеновская общеобразовательная школа

 
 

 

 
(Обновлено: 24.05.2011)