Балабинська гімназія "Престиж"

 

Школа… Це слово асоціюється з теплим, затишним будинком, клумбами, стрункими тополями і пишними кущами бузку, з чистим майданчиком і зеленими каштанами.

Школа - це перша двійка, перша дванадцятка, перша вчителька, така лагідна й трохи таємнича, це перші друзі, а також перші проблеми. Це другий дім, у якому можна не тільки навчатися, а й відпочивати.

Саме такою є моя рідна Балабинська гімназія «Престиж». Але багато довелося попрацювати, аби звичайна ЗОШ перетворилася на гімназію. За це ми вдячні нашому директору Миценко Наталі Леонідівні, нашим добрим вчителям.

Не так давно ми святкували 35-річчя рідної школи. Вона не дуже велика за розмірами ,але така гарна! На подвір’ї завжди чисто, на клумбах квітнуть яскраві, ароматні квіти. Всередині школи, завдяки нашим технічкам, завжди чисто. У головному коридорі – м’який диван і безліч квітів. Кожен кабінет учні намагаються тримати в чистоті. Приємно навчатися в такій гімназії.

Кожного року в нас обирається отаман школи. Він допомагає проводити різноманітні заходи. В нашій школі проводяться КВК, день закоханих, осінній бал, містер та міс гімназія, дискотеки та багато іншого. Тому у нас завжди весело.

Між дітьми й вчителями панує взаєморозуміння і злагода. Вчителі їздять з дітьми на різноманітні екскурсії , навіть в походи до Криму. При школі працює багато гуртків, такі як: гурток бандуристів, футбол, баскетбол, бокс, хореографічний, театральний гурток та багато інших. У нас в школі існує команда вчителів волейболістів, які беруть участь у змаганнях. Навіть у межах школи діти не відчувають обмежень у дозвіллі.

Моя гімназія має право називатися кращою. Можливо, навіть тому, що вона неповторна. У ній навчаються неповторні діти, викладають унікальні вчителі. Найкраща школа - це рідна школа!
 

 
 

Куріпко Ганна, 8-в клас. Учасниця конкурсу для школярів "Мы - лучшие!"

 
     
 

Балабинская гимназия "Престиж"

 
 

Балабинская гимназия "Престиж"

 
 

Балабинская гимназия "Престиж"

 
 

Балабинская гимназия "Престиж"

 
(Обновлено: 24.05.2011)