Новости компаний: Нікотинове насичення під час тривалих перельотів

 

 

На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин. 

Масштабна боротьба з курінням під час польотів почалася ще наприкінці ХХ сторіччя. Як тільки людина потрапляє на борт літака, вона чує фразу «Курити під час польоту суворо забороняється». І хоча це встановлене правило, найвідчайдушніші досі намагаються його порушувати. Не варто, адже це гарантує вашу власну безпеку.

Найпоширеніші аргументи курців: «Ой, а що буде? Я ж тільки трохи! » і «Якщо я не покурю, у мене почне паморочитися в голові». Що тут сказати, дана проблема відома багатьом курцям. Перетерпіти багатогодинний переліт без нікотинової стимуляції здається більшості непосильним завданням. Як же впоратися з бажанням отримати порцію нікотину? 

Альтернативні методи нікотинового насичення

Коли у людини, яка курить, немає можливості насититися нікотином перед польотом, відсутні спеціальні зони в аеропорту, та до того ж є хвилювання через переліт - вона стає дратівливою, рівень стресу підвищується ще більше.

У таких ситуаціях можна використовувати паучі VELO - нікотиновий продукт зі скандинавським характером. Залежно від виду, в них міститься різна кількість нікотину.

Достатньо розмістити пауч між верхньою губою і яснами і через нетривалий час він починає діяти, про що свідчить легке поколювання. Нікотинові паучі забезпечують насичення без процесу куріння, тому не мають обмежень за місцем споживання. Виробник пропонує декілька рівнів міцності, який споживач вибирає за власним бажанням.

Що таке VELO

https://go-velo.com.ua 

VELO - це нікотинові паучі родом зі Швеції, які є новинкою на вітчизняному ринку. У компанії "Бритіш Американ Тобакко" (British American Tobacco) придумали зовсім простий, але при цьому унікальний продукт - паучі без вмісту тютюну. До їх складу входять: нікотин, сіль, вода, ароматизатори, і звичайно ж шведський характер.

VELO дуже легко використовувати: необхідно розмістити пауч між верхньою губою і яснами і тримати від 10 до 30 хвилин, потім дістати використаний пауч і покласти до спеціального відділення, яке передбачене в упаковці.

Паучі VELO випускаються з різними смаками і рівнем вмісту нікотину.

Види паучів VELO:

  • POLAR MINT EASY - зі смаком солодкої м'яти.

  • BERRY FROST EASY - зі смаком м'яти і ягід.

  • BERRY FROST MEDIUM - аналогічний варіанту з меншою міцністю смак м'яти і ягід.

  • POLAR MINT MEDIUM - смак солодкої м'яти середньої міцності.

  • ICE COOL STRONG - представлені смаком перцевої м'яти.

  • FREEZE X-STRONG - також смак перцевої м'яти з найвищим рівнем міцності.

  • TROPIC BREEZE MEDIUM - поєднання смаків тропічних фруктів із середнім рівнем міцності.

  • TROPIC BREEZE STRONG - смак тропічних фруктів міцністю в три крапки.

Дана продукція має цілу низку переваг, наприклад:

●     Можна використовувати в громадських місцях, літаках, парках, на роботі, ресторанах;
●     Без диму і запаху;
●     Без попелу;
●      Не впливає на здоров'я оточення;
●     Легкість використання;
●     Не залишає неприємний запах на руках, одязі;
●     Різні види смаків.

VELO добре вписується у ритм життя покоління On The Go - активних людей, які не бажають робити паузи і йти на компроміси. Вони креативні, проявляють інтерес до всього нового і завжди готові до яскравих пригод.

 
     
(Обновлено: 01.10.2020)