Новини компаній: Ведення домашньої бухгалтерії в режимі онлайн: навіщо, як і на чому вести облік

 

 

Деякі українці звикли заощаджувати гроші простими засобами на кшталт утримання банківського депозиту або хатньої шухляди. Тобто, для них облік власних прибутків та витрат - марна трата часу. І, дійсно, ця справа буває нудною, але вона дозволяє зрозуміти, куди поділися певні суми, а що можна відкласти у “скарбничку”.

До того ж існує безліч інтуїтивно простих програм, які створені спеціально, щоб забезпечити правильні розрахунки натисненням пари кнопок. При цьому, такий софт допомагає виявити найголовнішого ворога грошових накопичень - дрібні придбання, яких можливо було уникнути. У будь-якому разі, ці суми можна компенсувати, наприклад завдяки слотам VIP casino, які можна активувати на гроші або безкоштовно, незалежно від часу доби.

Основним завданням подібних застосунків є допомога людині у раціональному розподіленні власних грошей. Тож, завдяки їм, люди більше не ставитимуть питання “Куди поділася зарплата? Минуло лише 10 днів!”. Ба більше, правильний облік для родини є позитивним шляхом до змін у її фінансових звичках. 

Ведення обліку сімейних грошей та оптимізація витрат

Побутові витрати частіше за все є дуже великими і, часто левову частку складають дрібні витрати. Тож, якщо привчити себе до фіксування кожної витрати, це призведе до початку шляху до фінансової грамотності. Подібні нотатки допоможуть визначити, яких витрат було можливо уникнути, наприклад:

  • Додаткова пачка цигарок;
  • Зайвий шматок пирога під час обідньої перерви;
  • Надмірне споживання кави із кавового апарата на роботі та інше.

Фіксація подібних витрат допоможе оптимізувати особистий та сімейний бюджет. До того ж потрібно провести детальне дослідження напрямків, куди “збігають” гроші. Це можуть бути витрати на транспорт, харчі, ліки, розважальні заходи тощо. Ретельний аналіз допоможе побачити ті нюанси, на яких можна буде зекономити у майбутньому. Тим часом це не призведе до тотальної економії, що також дуже важливо.

У яких застосунках можна вести онлайн-облік домашніх фінансів

Щоб гроші не витікали, як вода крізь пальці, потрібно вести хоча б базовий облік. Сьогодні є кілька непоганих додатків, які допомагають це робити через смартфон. Подібний софт формує повну мапу сімейного бюджету, включно з надходженнями та витратами.

Однією з найкращих програм у сенсі розрахунків сімейних коштів є Money Manager. Застосунок працює на пристроях Андроїд та Еппл, а також має україномовний інтерфейс. Він допомагає швидко додати такі цифри: доходи, витрати, регулярні платежі та місячний ліміт.

Не поганим є й додаток Monefy, який дозволяє планувати сімейний бюджет разом з усіма членами родини. Тут є функція об’єднання кількох акаунтів та додавання звітів на Гугл-диск або Дропбокс. Мінус у тому, що немає підтримки української мови та синхронізації з банкінгом.

Більш професійним є застосунок Toshl Finance, який має універсальні опції. На безкоштовній версії можна рахувати прибутки та витрати, встановлювати місячний бюджет та відстежувати його дотримання. Платні версії пропонують більше корисних функцій, від підтримки українських банків до планування заощаджень. 

 
     
(Опубліковано: 25.08.2023)