Новини компаній: Навіщо потрібна сигналізація в офіс?

 

 

Маленька друкарня та велика телевізійна корпорація однаково потребують захисту від пограбування та незаконного проникнення до приміщення офісу. Завжди знайдуться недоброзичливці, охочі проникнути до приміщення та вкрасти цінне майно. Змінюється тільки кількість техніки, цінних паперів та готівки в сейфі, які можуть наражатися на небезпеку. Тому так важлива сигналізація для офісу, саме вона відповідає за своєчасне оповіщення охоронної служби в разі потреби. 

Охоронна компанія Ohholding зможе підібрати ідеальну систему захисту саме для вашого бізнесу та для конкретного приміщення. 

Ключові рекомендації з вибору

Фахівці професійних охоронних служб рекомендують встановити датчики:

  • руху — працюють за допомогою ультразвуку, мікрохвильового та інфрачервоного випромінювання, здатні відстежувати стан спокою та подають відповідний сигнал у разі потреби;
  • відкриття — монтуються на двері та вікна, реагують в разі несанкціонованого проникнення, активуються між робочими змінами або на складах де немає можливості постійного спостереження. 

В усіх випадках оповіщення приходить на смартфон власника компанії та охоронний пульт, відразу виїжджає оперативна група. Додатково рекомендується встановити датчики вогню, води та газу.

Як допоміжний захист можна встановити систему контролю й управління доступом. Найчастіше вона виглядає як датчик у картках. Вони відстежують час прибуття до приміщення та час, коли приміщення залишають. Якщо один зі співробітників втратить карту, а злодії нею скористаються, це можна буде визначити у звіті. 

Про що ще варто пам'ятати? 

При виборі охоронної фірми переконайтеся, що її офіс розташований поблизу. Саме від цього залежить, як швидко охоронна група прибуває на місце події. Якщо в районі служби реагування немає, варто переконатися, що крім групи реагування прибудуть співробітники правоохоронних органів. 

Не забувайте постійно перевіряти роботу датчиків. Як і будь-який гаджет вони можуть раптово вийти з ладу, тому потребують періодичної перевірки.
 

 
     
(Обновлено: 22.07.2022)