Новости компаний: Що може запропонувати гравцям барвистий Frogs and Bugs - головне про гру

 

  Компанія Pragmatic Play розробила симпатичний ігровий автомат, який не впадає в крайнощі, коли платить своїм гравцям, але, тим не менш, може здатися кумедним. Йдеться про Fogs and Bugs. Ігровий автомат Frogs & Bugs пропонує барабани 6x3 з 729 способами виграти, але в міру збільшення ігрової зони можна активувати 6400 способів. Ви отримуєте такі функції, як символи розкиду, безкоштовні обертання з барабанами, що розширюються, і перекидні барабани. Тут Ви можете пограти з діапазоном ставок, від мінімальної 0,25 до максимальної ставки в 125 доларів. Слот вийде 13 червня 2023 року.

Особливості Frogs & Bugs

Описана вище кількість способів виграти допоможе гравцям задуматися про прокручування барабанів у новому слоті. Зробити це ще вигідніше, якщо попередньо отримати й активувати бонус за реєстрацію в обраному казино. На задньому плані зображений зачарований ліс і ставок, у якому живуть жаби. Барабани заповнені скатерами комарів, трьома типами жаб, які є найбільш високооплачуваними символами, а також:

  • вишнями;
  • лимонами;
  • кавунами;
  • ківі;
  • чотирма картковими мастями як найбільш низькооплачувані варіанти. 

Усе дуже добре продумано, з жабами і жуками в мультяшному стилі, на які приємно дивитися під час гри.

Єдиним важливим зображенням слота є скатер, який вам потрібно зібрати в кількості від 4 до 10. Після збору зображень ви отримуєте 8 безкоштовних обертань і призи в розмірі від 5 до 35 разів більше за ставку. Принцип роботи слота стандартний. Коли виграшна комбінація потрапляє в сітку, зображення, що утворюють її, і всі видимі символи розкиду фіксуються на екрані, а всі невиграшні — видаляються. Заблоковані падають на найнижчі позиції на своїх барабанах, а нові падають зверху. Якщо з'являється більше виграшних символів, вони також блокуються, як і будь-які додаткові скатери. Цей процес триває доти, доки не перестануть приземлятися нові виграшні зображення або скаттери, або доки не будуть заповнені всі позиції, після чого відбувається оцінювання виграшу і може початися наступне обертання.

Бонусні обертання та інші подарунки

Приземлення щонайменше 4 символів розкиду (на барабанах 2, 3, 4 або 5) запускає раунд безкоштовних обертань, у якому гравці отримують 8 безкоштовних обертань. Під час безплатних обертань ігрова сітка збільшується до 6 барабанів і 5 рядів, де в кращому випадку може стати активним 6400 способів виграшу. Однак спочатку всі позиції двох верхніх рядків заблоковані. Під час кожного обертання одна із заблокованих позицій відкривається випадковим чином, даючи змогу символам приземлитися там, збільшуючи кількість способів виграти. За раунд можна розблокувати максимум 8 позицій.

Щодо можливості купівлі символів можна сказати таке. Гравці можуть купити свій шлях у розділ безкоштовних обертань для деяких із цих дій із розширення / розблокування сітки за ціною, що в 100 разів перевищує ставку. Під час купівлі безкоштовних обертань кількість запусків

 
     
(Опубликовано: 22.06.2023)