Новости компаний: Samsung Galaxy: розкриваємо корисні секрети

 

 

Південнокорейська компанія Samsung займає одне з провідних місць у виробництві смартфонів. Випустивши перший Samsung Galaxy S в березні 2010 року, компанія ось вже протягом одинадцяти років створює інновації для користувачів. Придбати смартфони Самсунг можна в будь-якій точці продажу, причому асортимент дійсно вражає. Наприклад, в інтернет-магазині Vodafone ви знайдете близько трьох сотень моделей бренду.

Як і в інших смартфонах, в Samsung Galaxy існує ряд можливостей, про які не прочитаєш в технічній документації. Ось тільки деякі з них.

Незвичайне використання режиму польоту

Багато хто вважає, що цей режим може стати в нагоді тільки в салоні літака. Але є у нього два незвичайних застосування.

1. Переривання небажаної розмови

Якщо ви хочете припинити розмову і в той же час не образити співрозмовника - просто увімкніть режим польоту. На іншому кінці «дроту»‎ зроблять висновок, що розмова зірвалася через поганий сигнал мережі.

2. Відключення реклами в іграх

Ви вирішили насолодитися улюбленою грою, але реклама між рівнями вже трохи набридла? Увімкніть режим польоту - і проблема вирішена. Але є один суттєвий недолік - під час цього режиму телефон поза зоною доступу.

Відновлення паролів від Wi-Fi

Всі паролі від мереж Wi-Fi надійно зберігаються в гаджеті. Та так надійно, що їх не можете побачити навіть ви. А що ж робити, коли до мережі потрібно під'єднатися з пристроєм, а пароль геть вилетів з голови?

У такій ситуації на виручку прийде WiFi Password Show. Просто встановіть його з Google Play і запустіть. Додаток видасть всі паролі входу, які коли-небудь вводилися на гаджеті. Ви легко можете під'єднати до інтернету будь-який інший пристрій, а також поділитися паролем з друзями.

Підключення клавіатури або мишки

Цей секрет дозволить набирати великі тексти на клавіатурі або здійснювати навігацію за допомогою мишки. Для цього вам знадобитися кабель USB ON-THE-GO (OTG). Просто підключіть свій пристрій до гаджету і насолоджуйтеся новими можливостями.

 
     
(Обновлено: 27.04.2021)