Новини компаній: Револьвер під патрон Флобера: особливості та призначення

 

  В останні роки серед власників вогнепальної та пневматичної зброї все більшим попитом користується револьвер Флобера, який є певним гібридом цих двох видів. Він поєднує в собі переваги повітря та міць вогнепального. При цьому для покупки такого револьвера вам не знадобиться ліцензія. Але чи варто користуватися пістолетом під патрон Флобера як засобом самозахисту та яке його призначення? Давайте дізнаємось.

Сфера експлуатації револьвера Флобера

Чисто технічно револьвери під патрон Флобера є вогнепальною зброєю, проте обмежений калібр та занижена енергія пострілу дозволяють купувати їх без спеціального дозволу. Слід зазначити, що законодавство забороняє використовувати їх як засіб самозахисту, а призначенням таких пістолетів вважається:

  • тренувальна стрілянина;
  • спортивні змагання;
  • навчання у користуванні вогнепальною зброєю.

Ще однією причиною для покупки Флобера буде плінкінг чи розважальна стрілянина. Звичайно, ви завжди зможете мати під рукою такий револьвер як захист від хуліганів, але його використання вкрай не рекомендоване. 

Переваги револьверів під патрон Флобера

У такого виду зброї є чимало переваг, серед основних варто відзначити:

  • легальність – особи, які досягли 18-річного віку, можуть купити цей пістолет та носити у розрядженому стані;
  • тиша пострілу – під час тренувань ви не видаватимете занадто багато шуму, оскільки гучність Флобера значно нижча, ніж у класичної вогнепальної зброї;
  • підсвічування – у темну пору доби ви зможете подати не тільки звуковий, а й світловий сигнал про місцезнаходження, тому що при пострілі зі стовбура виходить полум'я;
  • невибагливість – обслуговування та зберігання такої зброї не потребує особливих витрат та не викликає складнощів;
  • економічність – вам не потрібно купувати різні витратні матеріали, як трапляється при експлуатації пневматичних пістолетів і гвинтівок.

Ще однією перевагою таких револьверів є доступна ціна. В інтернет-магазині one-click.com.ua ви зможете підібрати якісний пістолет під патрон Флобера за прийнятною вартістю.

 
     
(Оновлено: 14.09.2022)