Новости компаний: Фаворит – усі формати беттінгу для українців

 

     
 

Букмекерська контора Фаворит з 2000 року пропонує українським гравцям безліч можливостей для отримання прибутку зі спортивних ставок. Фаворит ставки охоплюють класичні види спорту та екзотичні напрямки. Букмекер не обмежується міжнародними чемпіонатами, тому пропонує події різної популярності.

В залежності від цього встановлюється розмір маржі. Перед створення ставки беттер може оцінити подію, коефіцієнти, перспективи виграшу та отримання прибутку.

Переваги бк Фаворит

Серед українських користувачів букмекерська контора досить популярно, тому в мережі публікують різні відгуки. Реальні гравці виділяють наступні переваги ставок на спорт:

  • доступна платіжна система. Українцям пропонують поповнювати рахунок та виводити гроші через банківські картки. Це зручний формат, оскільки гравець може обрати картку надійного банку без комісій за операції та з прозорими умовами грошових операцій;
  • варіативність ставок. Кожна подія супроводжується широким вибором доступних ставок. Окрім стандартних форматів можливо оцінити комбіновані ставки;
  • охоплення спортивних подій різних рівнів. У прематчах та лаві є можливість робити ставки на міжнародні парі або менш значущі;
  • доступність. Ви можете робити ставки від 2-х гривень. Розраховуйте, що заробіток залежить від суми ставки;
  • наявність ліцензії та довіра гравців. Портал працює через популярну ліцензію Кюрасао, яка гарантує чесні ставки, дотримання умов відповідальної гри, високої якості обслуговування.

Бонуси та акції Фаворит

Букмекер пропонує вигідні бонусні пропозиції усім зареєстрованим беттерам. Розраховувати та додаткові заохочення можна лише після створення акаунту та підтвердження особистих даних. Оскільки на сайті Фаворит ви знайдете не лише спортивні ставки, але й ігрові автомати, бонусні заохочення розподілені за напрямками для заробітку у цих двох форматах.

Для беттерів адміністрація пропонує до 2000 гривень для стартового капіталу. Ви можете отримати ці гроші після реєстрації та поповнення рахунку від 200 гривень. Відіграти вітальний подарунок можливо на ординарах з коефіцієнтами від 1,50 та на експресах з коефіцієнтами від 2,50.

Додатково букмекер дарує усім користувачам можливість примноження капіталу у форматі бонусу «експрес дня». Це подій, на яких ви маєте нагоду отримати додаткові гроші. До заробітку на ставках нараховують +10%. Перелік подій постійно оновлюється, тому гравцям потрібно відстежувати інформацію у відповідному розділі офіційного сайту.

Фаворит створив власний брендовий магазин для гравців порталу, у якому можливо отримувати подарунки за накопичені бали. Вони зараховуються у рамках програми лояльності за створення ставок. Найактивніші беттери можуть розраховувати на отримання щедрих бонусів.

Правила виведення грошей в бк Фаворит

Букмекер пропонує вказати платіжні дані для грошових операцій. Виведення заробітку та поповнення рахунку доступні через банківську картку. Це єдиний спосіб грошових транзакцій, який досить популярний серед українських беттерів.

Ставки можливо робити від 2-х гривень, але спочатку потрібно активувати рахунок при поповненні рахунку від 25 гривень. Для отримання вітального бонусу мінімальна сума поповнення – 200 гривень. Вивести з рахунку ви можете мінімум 100 гривень, незалежно від банку, карткою якого ви користуєтеся.

Максимально за одну транзакцію можливо вивести 150 тисяч гривень. Комісія не передбачена букмекером, але може стягуватися банком. Цей момент обов’язково потрібно уточнити перед операцією. Виведення грошей займає до 5-ти днів. Терміни зарахування грошей на картку залежать від платіжної системи та обробки запиту адміністрацією сайту.

Фаворит гарантує безпеку кожної транзакції та захист даних користувачів. Для отримання прибутку в бк достатньо лише зареєструватися та поповнити рахунок. Після цього ви зможете оцінити усі переваги азартного ресурсу.

 
     
(Обновлено: 20.08.2021)