Форум Запоріжжя

ЗаБор - міський портал Запоріжжя
Текущее время: 19 апр 2024, 17:59

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 447 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 03 июн 2012, 11:37 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 11 апр 2012, 20:04
Сообщения: 6259
Откуда: Запорожье
Акція на захист української мови в Запоріжжі
Изображение
5 червня в Верховній Раді відбудеться голосування за ганебний законопроект, який загрожує існуванню української мови!
На останній акції на захист української мови в Колісніченка кинули кедом. Тому на цей раз кед є для нас символом зневажливого ставлення до кожного, хто проголосує за мовний законопроект. Тож УВАГА!!! Всі беремо з собою старі кеди та приходимо на акцію, відправимо українофобам трохи спортивного взуття для попередження!
Збір 5 червня, о 12.00 під Запорізькою обласною радою (зупинка пл. Фестивальна, пр Леніна 164).Так як ця акція є громадською - будь-яка символіка (окрім державної) є ЗАБОРОНЕНОЮ!!!
http://vk.com/event39581406

_________________
Выбор. Причина. Приоритет.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 



 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 03 июн 2012, 12:23 
Никто украинскому языку не угрожает. Т.н. "скандальный" законопроект всего лишь частично восстанавливает действие Конституции Украины.

Уж как притесняли украинский язык (если верить некоторым историкам) в царской России и СССР. И ничего выжил и даже развивался. А стоит в независимой Украине дать немного свободы другим языкам (при том, что украинский является единственным государственным), как он сразу загнется. Видать такие у него защитники. Только с помощью силовых методов могут защищать. Других путей не видят.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 05 июн 2012, 17:00 
Проезжал мимо облгос где-то минут в 30 первого никакх митингующих не заметил.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 05 июн 2012, 21:57 
УВАГА
Останні новини щодо протестного заходу в Запоріжжі та хронологія подій.

О 9.00 сьогодні організатори акції "Займіться ділом, а не язиком! Запоріжжя, захисти українську мову!" голова Громадської Організації "НЕБО" Ігор Артюшенко та запорізький координатор Громадської ініціативи “Оновлення Країни» Дмитро Харьков принесли у Запорізьку міську раду повідомлення про проведення акції проти прийняття антиукраїнського законопроекту. Їхні дії не суперечили Конституції України, де зазначено, що повідомлення про проведення громадських заходів має надаватись завчасно, утім, часових рамок не зазначено.

О 9.15, після спілкування із робітниками канцелярії, організатори заходу були відправлені до начальника міського управління внутрішньої політики Є.А. Сокульського, але охоронець відмовився їх пропускати. Був здійснений дзвінок Євгену Арнольдовичу, у режимі голосного зв¢язку той погодився прийняти відвідувачів, розглянув повідомлення і підписав.

Однак канцелярія тепер уже не могла прийняти жодного повідомлення, оскільки на дверях з¢явилась вивіска "Архівний день", і відділ припинив приймати будь-які документи у всіх без вийнятку громадян. В цей же час інший працівник міської ради запросив організаторів заходу на бесіду, у котрій почав пояснювати, що повідомлення було подане, на його думку, "не завчасно", і те, що повідомлення уже було підписане, теж, на його думку, вочевидь, нічого не означало. Пропозицію повторити те саме для відео та\або аудіо запису чиновник різко відкинув. Та само відмовою зустрів він і пропозицію подати повідомлення до суду, щоб заборонити захід в установленому законом порядку. Ця "бесіда" затяглась іще на півгодини, отже часу для подачі повідомлення "заздалегідь" залишалось усе менше.

Після бесіди було вирішено відправити повідомлення кур¢єрською службою, але представник компанії повернувся із міської ради, ледве зайшовши: канцелярія все ще не приймала нікого і нічого

Тим не менше, було прийнято рішення все-таки висловити своє ставлення до антинародних законів, і о 12.00, як і планувалось, Ігор Артюшенко та Дмитро Харьков були на площі Фестивальній, де було оголошено збір для проведення заходу. З¢ясувалось, що на той момент міліція вже затримала Голову Запорізького осередку ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка Ткаченка О.В, котрий сьогодні ж уранці отримав дозвіл на встановлення на площі намету.

А уже о 12.20 запорізький координатор Громадської ініціативи “Оновлення Країни» Дмитро Харьков повідомив, що Ігоря Артюшенка також було затримано на площі Фестивальній.

Незважаючи на все, що відбулось сьогодні, організатори акції наполягають на тому, що головною метою заходу було дати громадянам України можливість висловити своє ставлення до законів, що приймаються на разі в країні, а також до тих, хто їх створює та приймає.

Прес-служба Організації «НЕБО»


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 08:51 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 31 окт 2011, 10:21
Сообщения: 1320
Я, например, не согласен вообще с какими либо провокациями на уровне языка. Почему вспомнили перед выборами??? Язык должен быть один, даже региональным, вопрос в том что нужно закрывать глаза и медленно реформировать систему, вводить документооборот постепенно. Но при этом и обучать детей русскому языку, потому как это дает возможности нам общаться со всеми словянами...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 09:36 
pipa pipman писал(а):
потому как это дает возможности нам общаться со всеми словянами...

А я не хочу общаться со славянами, я хочу общаться с англоязычными странами, давай введем 3-м государственным английский???


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 10:16 
Не в сети
хатуль мадан
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 янв 2011, 13:45
Сообщения: 2594
Видел я вчера эту многолюдную акцию в 12-00 под обладминистрацией... Два десятка человк- десяток какой-то школоты ПТУшного вид и десяток притрушеных пылью пенсионеров. И Подлобников в футболке с символикой своей "Свольоты" (как же так, договорились -без партийной символики :-) Хотя, может у него тупо нет другой одежды- носит форму, она казённая и на халяву? Судя по обуви -он таки нуждается...)
Постояли жиденькой цепочкой, менты им что-то вчухали, кого-то отвели в машину и увезли в поликлинику для опытов, остальные разошлись...
Короче- "яка країна-такий і теракт" (с)
Насколько всем нужна ота мова- такая и акция вышла
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 10:24 
Не в сети
ПростоПисец

Зарегистрирован: 10 май 2012, 09:43
Сообщения: 16
Гость писал(а):
А я не хочу общаться со славянами, я хочу общаться с англоязычными странами, давай введем 3-м государственным английский???



А че было бы круто с детства разговаривать на английском, русском и украинском. (<_<)

Я в детстве разговаривал только на 2-х языках. И Русский был основной. :x

Так что я ЗА Русский как второй государственный язык! И не против если Английский будет третьим государственным языком! (<_<)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 12:58 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 30 дек 2010, 14:13
Сообщения: 1382
Isengrim писал(а):
Видел я вчера эту многолюдную акцию в 12-00 под обладминистрацией... Два десятка человк-
Так з чого такий переляк і така відверта українофобія влади?Дятли вони."Просвіту"-в кутузку?Чого,навіть слова українського не на дух не переносять,не кажу вже про інше?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 13:19 
Isengrim писал(а):
Видел я вчера эту многолюдную акцию в 12-00 под обладминистрацией... Два десятка человк- десяток какой-то школоты ПТУшного вид и десяток притрушеных пылью пенсионеров. И Подлобников в футболке с символикой своей "Свольоты" (как же так, договорились -без партийной символики :-) Хотя, может у него тупо нет другой одежды- носит форму, она казённая и на халяву? Судя по обуви -он таки нуждается...)
Постояли жиденькой цепочкой, менты им что-то вчухали, кого-то отвели в машину и увезли в поликлинику для опытов, остальные разошлись...
Короче- "яка країна-такий і теракт" (с)
Насколько всем нужна ота мова- такая и акция вышла
Изображение

Может такой мрази и не нужна ! А мне, моим детям и внукам НУЖНА! Я горжусь , что Украинец1 Кто вам мешает и мешал говорить на русском ! ГДЕ , когда? Всегда ваша татаромоскальскожидовская власть уничтожала методически Украину и ее мову! Со времен петьки кровавого и ж..да бланка, полу грузина сталина .И этот подлый закон ,протянутый таким подлым приемом шайки пре... . Внесенный Украинофобом ,колисниченко плевок в лицо всем гражданам Украины.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 13:20 
А я взагалі не розумію, чому такий репет піднявся із-за регіональної мови? Таке враження, що до цнотливої панянки на відстань кілометру підійшов юнак, а вона вже репетую про згвалтування. Державна мова залишається єдиною - українською, з чого гвалт підняли?


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 13:37 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 30 дек 2010, 14:13
Сообщения: 1382
Гость писал(а):
Может такой мрази и не нужна ! А мне, моим детям и внукам НУЖНА! Я горжусь , что Украинец1 Кто вам мешает и мешал говорить на русском ! ГДЕ , когда? Всегда ваша . Внесенный Украинофобом ,колисниченко плевок в лицо всем гражданам Украины.
Доречі,не ви один підходили захистити укрмову на російській.Дякую.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 13:57 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 04 сен 2009, 13:46
Сообщения: 5439
Откуда: Запорожье


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 14:41 
Слобожанин писал(а):
Гость писал(а):
Может такой мрази и не нужна ! А мне, моим детям и внукам НУЖНА! Я горжусь , что Украинец1 Кто вам мешает и мешал говорить на русском ! ГДЕ , когда? Всегда ваша . Внесенный Украинофобом ,колисниченко плевок в лицо всем гражданам Украины.
Доречі,не ви один підходили захистити укрмову на російській.Дякую.

Я помню как учился в школе , украинской. Потом служба , Украинский выбивали муштрой и нарядами, оскорблениями и унижениями,( дедовщины не было, одшб МП) потом институт ВСЕ экзамены на русском, все 6 лет только русский, и после вся документация русский, вся литература, русский. Мне 63г. Куда не приду ,в любое гос учреждение , русский! Я принципиально говорю и заполняю все бумаги на Украинском и слышу МЫ не понимаем, вам что сложно говорить и писать на русском. Как это? Мне , на нашей УКРАИНСКОЙ земле слушать ЭТО? В инете пишу на русском потому ,что все так общаются в этой сети. И еще. если ко мне обращаются на русском. я отвечаю тем же , на украинском , тоже отвечаю так же. Так какая проблема с русским? ПРОБЛЕМА в УКРАИНЕ с украинским .ПОЛНАЯ. А если пройдет это решение , то окупация Украины будет идти еще быстрее.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 15:12 
Гость писал(а):
Слобожанин писал(а):
Гость писал(а):
Может такой мрази и не нужна ! А мне, моим детям и внукам НУЖНА! Я горжусь , что Украинец1 Кто вам мешает и мешал говорить на русском ! ГДЕ , когда? Всегда ваша . Внесенный Украинофобом ,колисниченко плевок в лицо всем гражданам Украины.
Доречі,не ви один підходили захистити укрмову на російській.Дякую.

Я помню как учился в школе , украинской. Потом служба , Украинский выбивали муштрой и нарядами, оскорблениями и унижениями,( дедовщины не было, одшб МП) потом институт ВСЕ экзамены на русском, все 6 лет только русский, и после вся документация русский, вся литература, русский. Мне 63г. Куда не приду ,в любое гос учреждение , русский! Я принципиально говорю и заполняю все бумаги на Украинском и слышу МЫ не понимаем, вам что сложно говорить и писать на русском. Как это? Мне , на нашей УКРАИНСКОЙ земле слушать ЭТО? В инете пишу на русском потому ,что все так общаются в этой сети. И еще. если ко мне обращаются на русском. я отвечаю тем же , на украинском , тоже отвечаю так же. Так какая проблема с русским? ПРОБЛЕМА в УКРАИНЕ с украинским .ПОЛНАЯ. А если пройдет это решение , то окупация Украины будет идти еще быстрее.

Пам"ятаю як навчався у російській школі імені О.С.Пушкіна. Українську мову викладав Гайовий Микола Іванович, до речі - парторг школи. Потім служив та навчався у Росії, ніякого утиску з боку товаришів чи старших за званням не бачив та не відчував, напроти - більшість вважало нас (українців) кращими солдатами з господарським нахилом. Але іспити у Росії здавав російською мовою. Перша дівчина-росіянка часто просила розмовляти з нею українською мовою, їй подобалась сама мова, хоя вона і не багато розуміла з того, що я їй казав. На сьогодні, якщо виникає потреба і мій співрозмовник бажає розмовляти на державній мові, розмовляю українською, коли ж дискутую з росіянами - звертаюсь до мови Достоєвського та Толстого. На привеликий жаль, більшість так званих свідомих українців і чутки не мають хто такий Квітка-Основ"яненко та решта, а для більшості молодих первістків доморощеного націоналізму Марко Вовчок взагалі - чоловік. Так що не розумію чому не можна ввести регіональну мову, при безперечному збереженні державної мови, а саме - української.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 15:25 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 14 мар 2012, 14:31
Сообщения: 941
Шановний Гість, розмовляють не "на державній мові", а державною мовою. І не "прИвеликий", а прЕвеликий жаль, і не "хотя", а хоча. А по суті, давайте будемо реалістами і взагалі введемо як державну китайську мову. Че уж мелачицца-та?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 15:48 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 30 дек 2010, 14:13
Сообщения: 1382
Лакмус писал(а):
Шановний Гість, розмовляють не "на державній мові", а державною мовою. І не "прИвеликий", а прЕвеликий жаль, і не "хотя", а хоча. А по суті, давайте будемо реалістами і взагалі введемо як державну китайську мову. Че уж мелачицца-та?
Буде й таке,заждіть.Мігранти,громадянство неконтрольоване,тощо...Яка різниця між китайцем-заробітчанином та пенсіонером-росіянином?Закони зроблять для других,а будуть і перші.(А зауваження з граматикі-слушні. :cool: )


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 16:18 
Почему никто не сообщал, что 5 будет протестная акция у обл администрации? Нигде неи встретил этой информации . Ладно сми , ящик, они на корню куплены этой шайкой уголовников, но в инете, ни слова почему? Где опозиция. так называемая, где "Свобода? Эй вы , отзовитесь. АУ!


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 16:50 
Лакмус писал(а):
Шановний Гість, розмовляють не "на державній мові", а державною мовою. І не "прИвеликий", а прЕвеликий жаль, і не "хотя", а хоча. А по суті, давайте будемо реалістами і взагалі введемо як державну китайську мову. Че уж мелачицца-та?

Шановний Лакмус, Ви вчасно виправили помилки гостя, але сутність теми, яку він означив, від виправлення ані трохи не змінилась.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 16:58 
Слобожанин писал(а):
Лакмус писал(а):
Шановний Гість, розмовляють не "на державній мові", а державною мовою. І не "прИвеликий", а прЕвеликий жаль, і не "хотя", а хоча. А по суті, давайте будемо реалістами і взагалі введемо як державну китайську мову. Че уж мелачицца-та?
Буде й таке,заждіть.Мігранти,громадянство неконтрольоване,тощо...Яка різниця між китайцем-заробітчанином та пенсіонером-росіянином?Закони зроблять для других,а будуть і перші.(А зауваження з граматикі-слушні. :cool: )

Зауваження щодо помилок визнаю, але, разом з тим, знов запитую: до чого такий гвалт підняли? Статус державної мови не скасовано, українська залишається мовою держави! Для чого, на яких підставах, знову зайнялося репетування щодо "меньшвартісності" української мови? Будьте ласкаві, виправьте можливі помилки....


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 17:22 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 14 мар 2012, 14:31
Сообщения: 941
Я проти будь-яких посягань на українську мову у країні під назвою Україна. Крапка. Комусь "нагорі" дві з половиною мозкові звивини не дають можливості вивчити державну мову, і він (вони) крутять законами, як циган сонцем. Під себе, вбогих. Шановний, люди не "репетують" - вони просто мають свою думку навіть за жлобського режиму даунецьких. І мають право її висловлювати.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 17:23 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03 мар 2010, 01:04
Сообщения: 2742
Откуда: Александровск,уездный город Екатеринославской губернии.
Isengrim писал(а):
Видел я вчера эту многолюдную акцию в 12-00 под обладминистрацией... Два десятка человк- десяток какой-то школоты ПТУшного вид и десяток притрушеных пылью пенсионеров. И Подлобников в футболке с символикой своей "Свольоты" (как же так, договорились -без партийной символики :-) Хотя, может у него тупо нет другой одежды- носит форму, она казённая и на халяву? Судя по обуви -он таки нуждается...)
Постояли жиденькой цепочкой, менты им что-то вчухали, кого-то отвели в машину и увезли в поликлинику для опытов, остальные разошлись...
Короче- "яка країна-такий і теракт" (с)
Насколько всем нужна ота мова- такая и акция вышла

+1 :D XD

_________________
Чем больше узнаю людей - тем меньше я боюсь собак.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 17:38 
Лакмус писал(а):
Я проти будь-яких посягань на українську мову у країні під назвою Україна. Крапка. Комусь "нагорі" дві з половиною мозкові звивини не дають можливості вивчити державну мову, і він (вони) крутять законами, як циган сонцем. Під себе, вбогих. Шановний, люди не "репетують" - вони просто мають свою думку навіть за жлобського режиму даунецьких. І мають право її висловлювати.

Шановний, Ви заперечуєте самі собі: Ви визнаєте саме свою думку істинною, визнаєте право на її висловлювання, але заважаєте іншим - як висловити свою думку, так і довести її істиність. А як же принципи демократичного суспільства? Чи демократія - це привілей лише україномовного громадянина України? Ви лукавите (чи краще щиро українське - "брешите"?), коли пишите, що регіональна мова буде панувати на Банковій та решті вулиць, на яких розташовано державні будівлі. Там, як і до цього, державна мова непохитна, як київські пагорби. Ви поводитесь як демагог, і це треба визнати. Президент доволі зрозуміло і безпомилково спілкується українською мовою, прем"єр продовжує на практиці її вивчати, то у чому ж проблема?


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 17:39 
Да причем здесь ошибки, зачем? Суть то в другом , в том, что Украинского языка совершенно нет ! Где он ? в ящике. в кино, в литературе, в СМИ? Сколько Украинских газет в Запорожье? А русских!? После этого нападения , москальских провокаторов, они вообще исчезнут! Нация и государство определяется языком, культурой на котором говорят народы населяющие земли принадлежащие им. Если это утеряно нет нации, есть окупированные территории. и резервации для коренного населения , как в США с индейцами. Мы хотим этого? Если так любите россию ее язык,если мы Украинцы националисты, ТО кто ВЫ? Почему не уедете в россию? Ведь там так хорошо! В мегаполисах! А остальное.. Как в 13-19 веках! Только юг россии , там нормально, но ведь там тоже 80 % Украинцы .И газ и нефть, добывают Украинцы, там более 5 миллионов Украинцев, и не требуют второго государственного.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения: Re: Акція на захист української мови в Запоріжжі
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 17:50 
Ще раз запитую: де Ви чули про "другу ДЕРЖАВНУ мову"? Назвіть мені цей документ. Якщо його немеє в природі - визнайте свою брехню (ложь, російською)!


Вернуться к началу
  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 447 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия